Vítejte na Italiantiles.cz!

Objevte širokou nabídku prvotřídních italských keramických obkladů a dlažeb, které vynikají svou kvalitou, krásou a designem. Nabízíme exkluzivní produkty s výraznými slevami až 80%. Naše obklady a dlažby přinesou do vašeho domova styl a eleganci za neuvěřitelně výhodné ceny.


Dobrý den,

jmenuji se Zdeněk Ševela a k práci s kachličkami jsem se poprvé dostal přibližně před 11 lety. Od té doby se snažím firmu rozvíjet a nabízet našim klientům ten nejlepší servis a v neposlední řadě také ty nejlepší ceny. 

Budu rád, když se za námi zastavíte na dobrou italskou kávu, u které můžeme probrat váš vysněný domov.

ING. ZDENĚK ŠEVELA


Vítejte na Obklady a dlažby!

Můžete nás znát také z FACEBOOKU pod naší stránkou Obklady a dlažby.

Na této stránce se vám snažíme přinášet plno akčních materiálů, vizualizace, novinky a plno dalšího. Naleznete zde i reference od našich spokojených klientů.Proč nakupovat právě u nás ?


Slevy až 80%

Nabízíme luxusní produkty za neuvěřitelně výhodné ceny. Díky našim speciálním nabídkám můžete získat kvalitní italské dlažby a obklady za zlomek původní ceny.

Široký výběr 

Naše kolekce zahrnují širokou škálu stylů, barev a vzorů. Ať už hledáte moderní, tradiční nebo rustikální vzhled, u nás najdete to pravé řešení pro váš interiér.

Nejvyšší kvalita

Naše dlažby a obklady pocházejí od renomovaných italských výrobců, kteří jsou známí svou precizností a důrazem na detail.

Profesionální poradenství

S našimi odborníky na keramiku máte jistotu, že vyberete to nejlepší pro váš projekt. Rádi vám poradíme s výběrem a pomůžeme s návrhem optimálního řešení.

Rychlé a spolehlivé dodání

Chápeme, že čas je důležitý, protoVám rádi zařídíme rychlou a spolehlivou dopravu u uvořených dopravců a to přímo k vám domů nebo na stavbu.

Dlouholetá tradice a zkušenosti

S více než 10. letou zkušeností v oboru máme hluboké znalosti a zkušenosti, které nám umožňují poskytovat našim zákazníkům to nejlepší. Naše dlouholetá tradice je zárukou spokojenosti.

Kontakt

Italiantiles.cz / MAAG s.r.o.

Karlova 933/7, 614 00 Brno 

+420 605 819 524

z.sevela@gmail.com

@obkladyadlažby

@italiantiles.cz