Interiéry

Terasy a bazény

Ostatní stavby

Recenze 

Hana a Adéla

Mämā design

V našem architektonickém studiu si ceníme spolehlivé spolupráce s MAAG Brno. Jejich rozsáhlý výběr obkladů a dlažeb uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Oceňujeme vstřícný přístup celého týmu, který nám vždy ochotně poradí a pomůže s výběrem i realizací.
Spolupráce s MAAG Brno je pro nás vždy bezproblémová a spolehlivá. Vždy se snaží najít nejlepší řešení pro danou situaci a každý projekt dotáhnout do zdárného konce. Díky jejich profesionalitě a vstřícnému přístupu se na ně můžeme vždy s klidem spolehnout a doporučit.

Mämā design

Jirka a Markéta

Zákazníci

Velmi příjemná spolupráce, kvalifikovaný personál, který nám dokázal se vším poradit. Ukázali nám mnoho obkladů a dlažeb a nevadilo jim, nosit nám je k sobě, abychom mohli posoudit, zda se k sobe esteticky hodi. Vytvořili nám vizualizaci dle našeho výběru obkladů/dlažby ve spolupráci s designérem,za což jsme byli velmi vděční. Můžeme jen doporučit. 

Jirka a Marki

Jakub

Zákazník

Skvělá spolupráce, komunikace na jedničku. Krásná, kvalitní dlažba a velký výběr. Vřele doporučuji a moc děkuji paní Ševelové. 

Jakub Pavlík

Faravoe

Zákazník

Velký výběr a ochotný personál, který poradí nejenom s výběrem a kombinací obkladů, ale i s vizualizací prostor. Děkuji a rozhodně doporučuji

Fara

Edita

Zákazník

Doporucuji, velmi dobrá kvalita a velký výběr.

Edita Klimešová